Regulamin serwisu Papierowe Myśli


 1. Zakładając konto w serwisie literackim "Papierowe Myśli" użytkownik zgadza się z polityką prywatności przyjętą przez naszą witrynę.

 2. Redakcja vortalu "Papierowe Myśli" zobowiązuje się nie sprzedawać, ani w inny sposób nie udostępniać danych osobowych oraz adresów poczty e-mail użytkowników serwisu osobom trzecim.

 3. Jeżeli użytkownik wyrazi na to zgodę, na adres poczty e-mail, podany podczas rejestracji, będą raz w miesiącu wysyłane informacje związane z serwisem, traktujące o nowościach oraz organizowanych przez nas konkursach.

 4. W serwisie, tj. w komentarzach, wysyłanych materiałach, wypowiedziach na forum, czacie itp., obowiązują ogólnie przyjęte zasady netykiety. Zabrania się:

  - używania słów powszechnie uznawanych za niecenzuralne. Pisząc komentarz pamiętaj, że czytelnikami są ludzie w różnym wieku i różnej płci.
  - atakowania innych użytkowników. W tym serwisie nie wolno dyskryminować innych użytkowników ze względu na różnice rasowe, religijne, orientacje seksualne, poglądy polityczne itp.
  - spamowania
  - floodowania tj. wysyłania kilku wiadomości jedna po drugiej
  - wszelkich działań niezgodnych z polskim prawem lub działających na szkodę serwisu

 5. Wszystkie materiały, zamieszczone przez użytkowników lub redaktorów serwisu, stają się własnością seriwsu, który ma prawo nimi rozporządzać, wedle uznania.

 6. Redakcja serwisu Papierowe Myśli nie odpowiada za treści zamieszczane w nim przez użytkowników.

Administrator, Ludwik Mańczak

nick
 
haslo   
nowe konto     

Wyszukiwarka Patronat Top 20 Książki Top 20 Autorzy Przyjaciele
 
ˆ 2005-2015 Papierowe Myśli Design&engine Mateusz Płatos