Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/papierowemysli.pl/public_html/engine/class_connect.php5 on line 12
Forum - strona główna > Zdania i uwagi > Komentuejmy;)
Komentuejmy;)

Odpowiedz    

Komentuejmy;)
RE: Komentuejmy;)
Autor: JeryData wysłania: 10.06.06
Żadnego przymusu ja nie wprowadzam, Ludwiku, raczej pracę nad sobą :D

Btw. myślałem, że "przymus" to argument na mój komentarz pod Twoją recką - by nań nie odpisywać. :P

Jednak zostałem mile zaskoczony, że odpisałeś :D

Dodam jeszcze, że Ci, którym poważnie zależy na kształłceniu się, nie potrzebują żadnych środków przymusu ;)
RE: Komentuejmy;)
Autor: MateuszData wysłania: 11.06.06
A pozostałych w taki sposób tylko zniechęcisz, więc lepiej skończyć na zachęcaniu i świeceniu przykładem ;-)
RE: Komentuejmy;)
Autor: JeryData wysłania: 12.06.06
Ostatnio bardzo świecę :)

I jestem stanowczy tak, jak Ty na początku działlności PM w gestii pisania recenzji :D
RE: Komentuejmy;)
Autor: MateuszData wysłania: 13.06.06
Nie wiem czy zauważyłeś, ale jestem administratorem, a nie recenzentem i gdy Ty pisałeś jedna reckę miesięcznie ja dzień w dzień siedziałem nad kodem... ;-)
RE: Komentuejmy;)
Autor: JeryData wysłania: 15.06.06
Mateusz, jestem pełen podziwu dla Twojej pracy. Oczywiście, że każdy z nas ma jeszcze inne obowiązki... dlatego moja 1 recka raz na miesiąc :P

Jednak IMO chodzi też o to, żeby vortal żył... no bo jak to jest: czytasz reckę, którą zero głosów oceniło i nikt jej nie skomentował...

Może jestem trochę upierdliwy, ale usprawiedliwia mnie nagłówek "bezlitosne" w tym dziale no i dobra sprawa, dla której się udzielam ;)
RE: Komentuejmy;)
Autor: MateuszData wysłania: 20.06.06
To już nie wiem czy chodzi Ci o brak recek czy komentarzy w końcu. Natomiast powtórzę, że recenzje w ogóle nie są moim obowiązkiem, za to mam inne, związane z serwisem. Zaś podstawowym obowiązkiem recenzenta jest pisanie recenzji, a 'inne obowiązki', niezwiązane z serwisem każdy ma i o nich w ogóle nie trzeba rozmawiać. Mam nadzieję, że przedstawiłem jakoś tę zależność między obowiązkami administratora i recenzenta i możemy skończyć dyskusję o tym, ile ja piszę, bo piszę ile mogę, a przy tym dzwonię do partnerów, poprawiam błędy, sprawdzam i poprawiam Wasze teksty, administruję serwerem i bazą.
RE: Komentuejmy;)
Autor: JeryData wysłania: 20.06.06
Maaateeeusz! Chodzi mi cały czas o znikoma ilość komentarzy na PM! Czytaj uważnie.

Btw: ja wchodząc na nowy portal czytam wpierw komenty pod recką czy opkiem. Jak jest mało to często odpuszczam se czytanie tego... Boże, ile jeszcze trzeba wałkować coby userzy zrozumieli, że komenty są ważne!!!

Poza tym: dla kogo piszemy? Dla siebie? Wprawdzie vortal jest mało popularny, ale ja chcę, żeby było wiadomo, że chociaż jedna osoba przeczytała moją nową reckę :D

Ja często wspominam znajomym z sieci, coby zaglądnęły na PM. Ostatnio na pewnym forum wysłałem nawet prywatną wiadomość do jakiegoś fana Indiany Jones, że u nas jest recka książki o Indianie. Podejrzewam, że kto może, ten daje cynk o PM ;)
RE: Komentuejmy;)
Autor: MateuszData wysłania: 27.06.06
Hehe, ok. Taka promocja też jest ważna. ;-) Działaj dalej, bo ja nie wyrabiam chwilowo czasowo... A ktoś nas musi czytać, żeby to miało sens.
Poprzednia   Następna

Odpowiedz    
nick
 
haslo   
nowe konto     

Wyszukiwarka 
ˆ 2005-2015 Papierowe Myśli Design&engine Mateusz Płatos