O nas > Patronaty > Patronat

    nowosci

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/papierowemysli.pl/public_html/engine/class_connect.php5 on line 12
Spadek Leonarda da Vinci


Autor:Lewis Perdue
Wydawnictwo:  Philip Wilson
Data wydania:wrzesień 2006


Kodeks Leonarda da Vinci to bezcenny zbiór jego dzieł i notatek. Kiedy Vance Erikson, uczony zajmujący się Leonardem odkrywa, że kilka z nich to falsyfikaty, rozpoczyna poszukiwania zaginionych oryginałów, które zawierają zdumiewające sekrety i rewelacje. Wkrótce przekonuje się, że ściga go zbrodnicze tajne stowarzyszenie, wywodzące się z początków chrześcijaństwa. Bowiem Kodeks Da Vinciego to coś więcej niż tylko cenny zbiór. To także klucz do przerażającego odkrycia o ogromnym znaczeniu. Teraz stawką jest już nie tylko życie Eriksona, lecz przyszłość całej ludzkości. Kto przejmie władzę nad światem? Fascynujący thriller, którego akcja rozgrywa się w wielu krajach Europy.

O autorze:

Lewis Perdue, autor ponad dwudziestu bestsellerowych thrillerów sam mógłby być bohaterem jednego z nich.

Od wczesnej młodości wykazywał zdolności do nauk ścisłych i pewien talent literacki. Przez wiele lat dostawał nagrody na wystawach naukowych i międzynarodowych konkursach. Konstruował silniki rakietowe, jonowe i plazmowe. Równolegle zawsze interesował go Leonardo da Vinci - zarówno wielki artysta, jak i genialny inżynier, wyprzedzający swoją epokę - oraz inny geniusz, dwudziestego wieku, Nikola Tesla. Obaj są jego niedościgłymi mistrzami i obu uczynił bohaterami swoich bestsellerów. Te dwa nazwiska połączyła także broń masowego rażenia: promienie śmierci. Da Vinci pozostawił notatki, a Tesla dokończył dzieła. Losy pisarza Lewisa Perdue przypominają losy jego mistrza Tesli.

nick
 
haslo   
nowe konto     

O nas Wyszukiwarka

 
ˆ 2005-2015 Papierowe Myśli Design&engine Mateusz Płatos