Strona główna > Przeczytaj aktualności

    news

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/papierowemysli.pl/public_html/engine/class_connect.php5 on line 12

Pierwsze koty jeszcze na płocie

Mateusz Płatos, 18.12.05
Mimo niewielu rąk do pracy udało nam się zachować regularność w dodawaniu nowych materiałów. W dziale recenzji pojawiło się już 10 tekstów, a wraz z nimi 10 biografii pisarzy. Niespodziewanie szybko rozwija się dział twórczości - jest tam już 7 tekstów, zarówno poetyckich jak i prozaicznych. Niewiele jest jeszcze publicystyki, ale mamy nadzieję, że niedługo się to zmieni - nie zamierzamy ograniczać się do pisania o książkach, chcemy pisać o literaturze.
Systematycznie rozrasta się natomiast katalog wydawnictw (47 pozycji!), bibliotek i stron internetowych, stale nadchodzą wiadomości ze świata, nowości i zapowiedzi książkowe. Do naszych pierwszych dyplomatycznych sukcesów można zaliczyć współpracę z Forum Avalon, czego skutkiem jest wspólny czat, na który wszystkich zapraszam.

Chciałbym przypomnieć, że nie trzeba być redaktorem, by współtworzyć nasz serwis. Wystarczy się zarejestrować i już można publikować swoje materiały poprzez dział aktywności - oczywiście po sprawdzeniu przez naszych redaktorów. Cóż, to chyba tyle. Zachęcam do powrotów na tę niewielką jeszcze przystań literatury tych, którym się ona spodobała. Reszta niech życzy nam szczęścia i żegluje dalej w poszukiwaniu czegoś dla siebie ;)
Wasze opinie

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/papierowemysli.pl/public_html/engine/class_connect.php5 on line 12
Nikt jeszcze nie dodał tu swojego komentarza. Bądź pierwszy !

Zobacz wszystkie komentarze do tego niusa


Pseudonim
Wpisz tekst z obrazka:

Tytuł
Treść


Nie masz jeszcze konta? Załóż je!

nick
 
haslo   
nowe konto     

Wyszukiwarka Patronat Top 20 Książki Top 20 Autorzy Przyjaciele
 
ˆ 2005-2015 Papierowe Myśli Design&engine Mateusz Płatos