Strona główna > Przeczytaj aktualności

    news

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/papierowemysli.pl/public_html/engine/class_connect.php5 on line 12

Pierwszy jubileusz

Mateusz Płatos, 01.01.2011

Był zimny, grudniowy wieczór... kiedy, pięć lat temu, vortal literacki Papierowe Myśli ujrzał światło dzienne. Zważywszy, że – jako się rzekło – był wieczór, zakrawa to na cud... A zatem już po raz szósty będę uprawiał urodzinową propagandę sukcesu, która, jak to skuteczna propaganda, z roku na rok jest coraz bliższa prawdzie.

W ostatnich miesiącach skład naszej redakcji poszerzył się znacząco. Ledwie przedstawialiśmy trzy nowe redaktorki, a już muszę dodać kolejne nazwiska. Marta Składanek zadebiutowała u nas recenzją Zrób sobie raj Mariusza Szczygła, natomiast Luiza Stachura rozpoczęła tekstem o Wytwórcy makaronu Jiana Ma. Możemy się zatem spodziewać kolejnych nowych smaków w Papierowych Myślach – czeskiego, chińskiego i z pewnością wielu innych.

Jak może zauważyliście, na nasze urodziny przygotowaliśmy przemeblowanie strony głównej. Jej centralnym elementem będzie teraz przeglądarka najnowszych recenzji. Pozostałe komponenty będą pojawiały się i znikały, tak, by strona pozostawała zawsze aktualna. Pojawić się zaś może np. wywiad Krzysztofa Maciejewskiego z Jackiem Skowrońskim. Nowa fasada to może jeszcze nie zapowiadana rewolucja, ale na pewno kolejny krok w ewolucji od dobrego do lepszego.

Dużo za nami, ale jeszcze więcej przed nami. Lokalnie – obiecujemy dalsze zmiany w redakcji i na stronie. Globalnie – rozpoczyna się Rok Miłosza, a zatem rok poświęcony pisarzowi, który wywoła z pewnością wszystkie demony i anioły polskiej literatury i tożsamości. Literatura znajdzie się więc w ogniu krzyżowym, ale i świetle reflektorów na niezliczonej ilości wydarzeń. Postaramy się zdawać relację z tego ciekawego i ważnego dla literatury roku.

100 lat Papierowym Myślom!

Wasze opinie

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/papierowemysli.pl/public_html/engine/class_connect.php5 on line 12
Nikt jeszcze nie dodał tu swojego komentarza. Bądź pierwszy !

Zobacz wszystkie komentarze do tego niusa


Pseudonim
Wpisz tekst z obrazka:

Tytuł
Treść


Nie masz jeszcze konta? Załóż je!

nick
 
haslo   
nowe konto     

Wyszukiwarka Patronat Top 20 Książki Top 20 Autorzy Przyjaciele
 
ˆ 2005-2015 Papierowe Myśli Design&engine Mateusz Płatos