Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/papierowemysli.pl/public_html/engine/class_connect.php5 on line 12
me-Lady nr 2

Strona główna > Przeczytaj nius

    news

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/papierowemysli.pl/public_html/engine/class_connect.php5 on line 12

me-Lady nr 2

Anna Nogaj, 04.11.2015

 

Jeśli ktoś potrzebuje wsparcia duchowego na drodze swojego samorozwoju, rozwijania kariery czy też szlifowania swoich talentów znajdzie kilka wartościowych wskazówek w wywiadzie Katarzyny Olubińskiej z Anią Kalczyńską-Maciejowską, autorką bloga Bóg w  wielkim mieście. Ania wypowiada się m.in. na temat swojej wiary, świadzczenia o Bogu w przestrzeni publicznej, przyznawania się do swoich poglądów. Opowiada też o tym, czym jest dla niej wiara i jak nią żyje na co dzień oraz jaki może mieć to wpływ na wygład, na wizerunek kobiecości. Pojawiają się także dywagacje na temat rodziny, miłości i małżeństwa oraz sukcesu – czy da się go połączyć z wiarą. Nie zabrakło też pytania o modlitwę oraz o to,  czy religia może być przedmiotem żartów.

Drugi bardzo ciekawy artykuł dotyczy coraz modniejszego dziś CrossFitu – Macejem Bielskim. Jeśli ktoś nie wie co to takiego albo chce poszerzyć swoją wiedzę na ten temat, to będzie miał nie lada czytelniczą gratkę, bo na pytania odpowiada właściciel największego w Trójmieście boksu treningowego. Dowiedzieć się można m.in. tego, jaki jest cel tego typu treningu, czy można tak ustawić zajęcia, aby kształtować sylwetkę w ukierunkowany sposób, jakie są przeciwwskazania do uprawnia tej dyscypliny i które miejsce wybrać dla siebie spośród szerokiej gamy oferujących się klubów. Nic tylko ćwiczyć i biec po zdrowie.

Następna czytelnicza podróż również zamknięta w formie dialogu, tylko że tym razem ze Stefanem Czernieckim, podróżnikiem, autorem książek, prowadzącym program o wyprawach w telewizji oraz członkiem Alpinus Expedition Team. Ewelina Heine chce wyciągnąć od swojego rozmówcy informacje na temat, jak zostać podróżnikiem,  jakie cechy osobowości trzeba mieć aby wyruszyć w nieznane, oraz jakie zagrożenia czekają na Europejczyka w Ameryce Południowej. Jedno z ważniejszych zdań, jakie zapamiętałam z tego wywiadu brzmi – Ja po prostu mam swojego Anioła Stróża – tak właśnie odpowiada Stefan na pytanie o to, jak mu się udaje stawiać czoła zagrożeniom  spotykanym na własnej drodze.  Jeśli kogoś interesuje taka tematyka lub sam planuje wyruszyć w większą podróż, to koniecznie powinien zapoznać się z całością rozmowy. Naprawdę warto.

O radości dziękowania opowie z kolei Grażyna Paturalska, kreatorka wizerunku i  mody, stylistka, autorka książki i audycji radiowych pt.: „Ubierz duszę”, autorka ekskluzywnej damskiej kolekcji ubrań i torebek GRACE COLLECTION.  Od niej można uczyć się radości życia ‘po prostu’, oczekiwania z cierpliwością na spełnienie marzeń i późniejszej ich realizacji w życiu. Dla Grażyny taką gwiazdką z nieba była… maszyna do szycia. Marzyła już o niej jako mała dziewczynka. A kiedy ją w końcu dostała, wszystko się zmieniło na lepsze. Niesamowita lekcja życia – jak być wdzięcznym za to, co się ma i cieszyć się tym każdego dnia.

Natalia Niemen, piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, żona i mama dwóch synów,  wprowadzi nas z kolei w rozważania na temat akceptacji siebie takim, jakim się jest, ze wszystkimi wadami i słabościami. Będzie tu także sporo zdań odnoszących się chorobliwego porównywania się z innymi, zniewolenia do dążenia bycia takim samym, jak wszyscy. Czyż to nie jest bolączka XXI wieku? Wielu niestety podąża tym śladem i przez to nie może stać się w pełni sobą, okazać swojego prawdziwego oblicza. Autorka tekstu namawia do obrania innej drogi i szukania swojego prawdziwego „ja” wśród wielości innych zachowań, poglądów.

O tym jak ważna jest przyjaźń z Bogiem dowiedziała się Ewa Anna Swat i postanowiła się podzielić z czetnikami swoim doświadczeniem z tym związanym. Według niej taka relacja nie tylko ubogaca życie, ale przede wszystkim ingeruje w sferę ducha rozwijając ją, a kobieta zaczyna bardziej dostrzegać swoją wyjątkowość i wzmacniać poczucie własnej wartości. Także aby żyć pełnią życia trzeba przede wszystkim zacząć od najważniejszego mężczyzny na świecie aby tę radość i energię móc potem przekazywać bliźnim. O tym każda kobieta wie albo świadomie albo w głębi serca odczuwa. Ten ciepły artykuł z pewnością pomoże w dokonaniu odpowiedniego wyboru i poszerzy serce na tę Miłość największą, jeśli tylko ktoś będzie mocno tego chciał.

Oprócz podanych wyżej propozycji czytelniczych w czasopiśmie znajdziemy także wiele innych równie wartościowych tekstów. Jeden z nich traktuje o potrzebie docenienia mężczyzny przez kobietę, drugi przynosi propozycję ciekawych aplikacji na telefony z androidem, kolejny dotyczy małżeństwa i potraktowania go jako programu rozwoju osobistego, no i oczywiście lekcje makijażu, modowe inspiracje, poradnik początkującego biegacza czy ekscytująca wyprawa do monastyru Davit Gareji – czyli gruzińsko-azerska przygoda. I wiele wiele innych, które przyciągają najpierw oko poprzez barwne fotografie a potem umysł i serce dzięki temu o czym tam przeczytamy.

Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu, że udało mi się poznać me Lady: luksusowy magazyn kobiety z wartościami. Wolne od zbędnych dywagacji a pełne ciekawych inspiracji. I o to w tym wszystkim chyba chodzi.  źródło: Informacja własnaWasze opinie

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/papierowemysli.pl/public_html/engine/class_connect.php5 on line 12
Nikt jeszcze nie dodał tu swojego komentarza. Bądź pierwszy !

Zobacz wszystkie komentarze do tego niusa


Pseudonim
Wpisz tekst z obrazka:

Tytuł
Treść


Nie masz jeszcze konta? Załóż je!

nick
 
haslo   
nowe konto     

Wyszukiwarka Patronat Top 20 Książki Top 20 Autorzy Przyjaciele
 
ˆ 2005-2015 Papierowe Myśli Design&engine Mateusz Płatos