Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/papierowemysli.pl/public_html/engine/class_connect.php5 on line 12
Graham Masterton w OpenBooks.com

Strona główna > Przeczytaj nius

    news

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/papierowemysli.pl/public_html/engine/class_connect.php5 on line 12

Graham Masterton w OpenBooks.com

Kamil Nowak, 01.12.2015

Specjalnie na Gwiazdkę: GRAHAM MASTERTON dołącza do OpenBooks.com, księgarni w której najpierw czytasz, potem płacisz ile chcesz. Gigant horroru daje fanom w prezencie swoje opowiadanie “Beholder” i odpowie na ich wszystkie pytania w czasie sesji online!

Nowy świąteczny bajer na OpenBooks.com: możesz wysłać opowiadanie Grahama Mastertona “Beholder” i inne “otwarte” eBooki jako prezent gwiazdkowy!

OpenBooks.com to rewolucyjny serwis, na którym możesz najpierw pobrać eBooka, przeczytać, a dopiero potem zapłacić ­ tyle, ile chcesz. W tym roku miłośnicy horroru znajdą pod OpenBooksową choinką fascynujące, przerażające opowiadanie Grahama Mastertona “Beholder.” Najnowsza pozycja­propozycja naszej księgarni chwilowo dostępna jest jedynie w oryginale, ale już przymierzamy się do stworzenia polskojęzycznej wersji serwisu i tłumaczenia wybranych książek).

Graham Masterton to słynny brytyjski twórca literatury grozy, autor poczytnej serii “Manitou”, kryminałów, a nawet poradników sztuki seksu! Jego opowiadanie “Beholder”, czyli mroczny prezent Gwiazdkowy dla czytelników, to historia dziewczynki, którą matka trzyma w zamknięciu nie pozwalając kontaktować się jej z ludźmi. Powodem jest fakt, że córka jest niespotykanie piękna...

Graham Masterton weźmie również udział w sesji online "Ask Me Anything" (“Zapytaj o cokolwiek”) na stronie OpenBooks.com, 10-go grudnia od 21:00 do 23:00 czasu polskiego. To unikalna okazja by zadać pisarzowi dowolne pytanie!

Nasz startup jest alternatywą dla przestarzałego i aroganckiego modelu dystrybucji eBooków, mówi fundator OpenBooks.com i współtwórca gry “Wiedźmin”, Michał Kiciński. Chcemy ułatwić dzielenie się książkami, tak aby ułatwić życie i czytelnikom, i pisarzom. W każdej pobranej kopii “Beholdera” oraz innych książek znajduje się link do płatności. Czytelnicy mogą w prosty sposób odwdzięczyć się Grahamowi Mastertonowi i innym utalentowanym autorom z naszego serwisu: po przeczytaniu książki zapłacić dokładnie tyle, ile jest dla nich warta. Teraz mają również możliwość kliknąć “Send as gift” (wyślij jako prezent), dodać świąteczne życzenia, i dostarczymy dowolnie wybraną książkę jako gwiazdkowy prezent i piękną pocztówkę do ich przyjaciół czy rodziny.

Zapytany o gospodarkę opartą na zaufaniu, Masterton odpowiedział:

Wierzę, że obecnie ludzie są bardziej hojni, i chętnie płacą za to, co naprawdę lubią. Współpracowałem z pewną moją młodą przyjaciółką, która prowadzi sklep charytatywny na rzecz badań nad chorobami nowotworowymi, i widziałem jak bardzo ludzie potrafią być wielkoduszni.

OpenBooks.com to pierwsza internetowa księgarnia działająca w wyjątkowym modelu “Najpierw czytaj, potem zapłać ile chcesz”. Z tego, co zapłacisz, większość trafia bezpośrednio do pisarza (70% kwoty netto), a 100% praw do utworu zatrzymuje autor. Co więcej, bardzo się cieszymy, jeśli udostępniasz i przesyłasz eBooki bliźniemu swemu: trafiają one wówczas do szerszego grona odbiorców. W każdej książce jest przecież link do płatności, i może ją wykonać również ten kto dostaje kopię od znajomych. Skopiowanie pliku ­ groza spędzająca sen z powiek sprzedawcom w staroświeckim modelu, w OpenBooksie zmienione zostało na szansę otrzymania kolejnego wyrazu wdzięczności i wsparcia od czytelników!

W tej chwili w serwisie OpenBooks.com dostępnych jest ponad 350 tytułów: beletrystyki, literatury faktu oraz poradników. Wybieramy dla was Książkę Tygodnia, możecie zobaczyć listę bestsellerów, oraz wypowiedzieć się poprzez recenzje i na forum, na którym organizowane są sesje “Zapytaj o cokolwiek”. Miłośnicy literatury z całego świata pokochali ideę “Read, Love, Share” (“Czytaj, Doceń, Podziel się), co widać po wciąż rosnących liczbach pobrań i płatności.

Więcej informacji o OpenBooks.com znaleźć można na stronie www, Twitterze i Facebooku. Chcesz być na bieżąco? Dołącz do adresatów comiesięcznego newslettera. 

Pobierz “Beholder” na OpenBooks.com

Początek: 1 grudnia 2015

Sesja “Zapytaj o cokolwiek” z Grahamem Mastertonem: 10 grudnia, 21:00­-23:00 UTC

 

Więcej:

Strona: https://openbooks.com

Twitter: @openbookscom

Facebook:https://www.facebook.com/Openbooks/

GoodReads: http://www.goodreadds.com/openbookscom  źródło: inf. nadesłanaWasze opinie

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/papierowemysli.pl/public_html/engine/class_connect.php5 on line 12
Nikt jeszcze nie dodał tu swojego komentarza. Bądź pierwszy !

Zobacz wszystkie komentarze do tego niusa


Pseudonim
Wpisz tekst z obrazka:

Tytuł
Treść


Nie masz jeszcze konta? Załóż je!

nick
 
haslo   
nowe konto     

Wyszukiwarka Patronat Top 20 Książki Top 20 Autorzy Przyjaciele
 
ˆ 2005-2015 Papierowe Myśli Design&engine Mateusz Płatos